Firma Hydro-Assistance, od ponad 10 lat, specjalizuje się w likwidacji szkód wodnych. Pracujemy na wysokiej jakości, niezawodnym sprzęcie takich firm jak: Aerial, Blue Planet, Corroventa, Trotec. Dbając o jakość naszych usług systematycznie serwisujemy nasze urządzenia, by zapewnić ich jak najbardziej efektywne i bezawaryjne działanie.

Nasz wyspecjalizowany i stale podnoszący swoje kwalifikacje Zespół posiada wiedzę niezbędną do realizacji każdego zlecenia.

Każdy przypadek zalania jest inny, dlatego w Hydro-Assistance do każdego zdarzenia podchodzimy indywidualnie. Nas Zespół dokonuje analiz oraz pomiarów, a następnie dobiera zestaw odpowiednich urządzeń, które zapewnić mają pełną skuteczność w likwidacji szkody. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za skuteczność naszych działań, a nasza praca zawsze kończy się wtedy, gdy mamy pewność, że nasze osuszanie doprowadziło do osiągnięcia stanu sprzed zalania. Wspieramy Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. W przypadku nieruchomości objętych ubezpieczeniem od zdarzeń losowych, przygotujemy Raport Końcowy honorowany przez Ubezpieczycieli, jak również służymy pomocą w załatwianiu formalności z Firmami Ubezpieczeniowymi w celu likwidacji szkody.

Gwarantujemy szybkość, terminowość i elastyczność w działaniu.

Jesteśmy dostępni 24/7 i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

3231

WYKRYWAMY PRZECIEKI

  • sprawdzamy szczelność instalacji wodnych oraz kanalizacyjnych – poszukujemy źródeł przecieków, gwarantując ich skuteczną lokalizację
  • przy pomocy wyspecjalizowanych urządzeń pomiarowych badamy poziom wilgotności ścian, podłóg i sufitów do głębokości 30cm
3230

OSUSZAMY

  • osuszamy mieszkania, domy, pojedyncze ściany, dachy i tarasy, a także budynki użyteczności publicznej, fabryki, hale
3229

PRZYWRACAMY BEZPIECZEŃSTWO

  • Ozonowanie – oczyszczanie powietrza po zalaniu, pożarze, jak również w przypadkach alergii u domowników. Dysponujemy wysokowydajnymi generatorami ozonu, produkującymi do 32 000 mg O3/godz.
  • Odgrzybianie – stosujemy środki chemiczne gwarantujące usunięcie grzybów z wszelkich elementów budowlanych
  • Dezynfekcja – szczególnie po zalaniach fekaliami. Skuteczne usunięcie bakterii i innych szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów.

Zaufały nam setki zadowolonych klientów